Uued talverehvid laos ja hinnad soodsad

Meie ladudes on olemas lai valik värske tootmisajaga Minerva, Firemax, ja Fronway talverehve. Olemas nii naastrehvid kui ka lamellrehvid. See tähendab üle 400(!) erineva talverehvi kohe laos.

Tootevalikust saab hea ülevaate meie rehvide e-poes aadressil e-rehvid.ee. Laokauba tavapärased tarneajad on 1-3 tööpäeva üle kogu Eesti.

Meie e-poes on väljas ka lai valik tuntud brände (nt Continental, Bridgestone, Nokian jne), mida pakume koostöös usaldusväärsete partneritega. Nende kohale toomise ajad on õigepisut pikemad (eriti hooaja tipus). Tarneajad on vastavalt iga toote juures ka ära märgitud. Kokku on e-poes üle 6500 rehvi 166 brändilt.

Ei tea mida valida?

Kui rehve oleks vaja ja päris täpselt ei tea, mida võiks võtta, siis palun helistage meile julgelt +372 7400455 (E-R 8-17) või kirjutage erimell@erimell.ee. Vastame kiirelt ja aitame hea meelega jõuda kõige sobivama rehvini.

Head tellimist ja turvalist sõitu!

Jaanipakkumine! Iga vaadiga kaasa kingitus!

Jaanipakkumine!

Tellides vaadiga õlid ära enne jaanipäeva, meie pakume:

  • parim võimalik hind
  • iga vaadiga kaasa kingitus

HLP 46 hüdroõli hinnad alates 1.22 €/L + km
HVLP 46 hüdroõli hinnad alates 1.31 €/L + km

Mannoli hinnad leiate siit ja ülejäänud siit!

Pakkumine kehtib kuni jaanipäevani!

Ilusaid pühi!

Erimell AS

Oleme avatud! Loe täpsemalt postitusest!

Head kliendid!

Kõik meie esindused on hetkel kehtivate piirangute ajal avatud, kuid töötame piirangutega. Püüame uues olukorras kindlasti kõigile leida parima võimaliku lahenduse.

  • Võimalusel palume edastada tellimus telefoni või e-maili teel. Sellisel juhul saame kauba kätte anda kiiremini.
  • Ostetud kaubad anname üle õues, Teie auto juures.

Endale sobiva esinduse kontaktid leiad SIIT.

Kõiki meie tarnega tellimusi täidame vanaviisi.

Palun kanna maski ja hoia distantsi vähemalt 2m!

Püsigem terved
Erimell AS

Uued suverehvid laos ja saadaval soodsa hinnaga (2021)

Suverehvid võib sobivate teeolude korral autole alla panna juba 1. märtsist. Suverehvid muutuvad kohustuslikuks 1. maist.

Meie ladudes on olemas lai valik värske tootmisajaga Minerva, Firemax, Hilo ja Fronway suverehve. See tähendab üle 200(!) erinevat suverehvi kohe laos.

Tootevalikust saab hea ülevaate meie rehvide e-poes aadressil e-rehvid.ee. Laokauba tavapärased tarneajad on 1-3 tööpäeva üle kogu Eesti.

Minerva suverehvid 2020 hooajaks on saadaval. Foto: Unsplash

Meie e-poes on väljas ka lai valik tuntud brände (nt Continental, Bridgestone, Nokian jne), mida pakume koostöös usaldusväärsete partneritega. Nende kohale toomise ajad on õigepisut pikemad (eriti hooaja tipus). Tarneajad on vastavalt iga toote juures ka ära märgitud. Kokku on e-poes üle 6500 rehvi 166 brändilt.

Loe edasi “Uued suverehvid laos ja saadaval soodsa hinnaga (2021)”

Kvaliteetsed Oberon autoakud igale sõidukile

Oberon autoaku kestab aastaid ning käivitab sinu sõiduki iga ilmaga.

Erimellist leiad sobiva autoaku sõiduautole ja veoautole. Müügil on Oberon akud suurustes 55Ah (Prestige seeria sõiduautodele) kuni väga võimsate Professional Truck seeria 225Ah akudeni.

Väga võimas Oberon Professional Truck seeria autoaku võimsusega 225Ah. Sellise aku kaal on 56 kg.
Väga võimas Oberon Professional Truck seeria autoaku võimsusega 225Ah. Sellise aku kaal on 56 kg.

OBERON akud toodetakse Ukrainas, pika ajalooga Ida-Euroopa suurima akutootja ISTA tehastes, kus valmib igal aastal valmib 5.5 miljonit autoakut. ISTA tehastel on nii loodussõbralikkuse kui ka kvaliteedijuhtimise ISO sertifikaadid.

Tänu pikaajalisele kogemusele ja kõrgele kvaliteedile on OBERON akud nõutud ja hinnatud üle Euroopa.

Tootevaliku ja hindadega saab tutvuda meie e-poes ja kauplustes Tartus, Pärnus, Rakveres ja Sauel. E-poest tellimisel akude transport tasuta üle kogu Eesti.

Mida aku ostmisel silmas pidada

Õige aku ostmine ei ole kuigi keeruline. Tuntud tootjate puhul on akude kvaliteet alati väga hea ning suuri erinevusi ei ole. Meie kindlasti soovitame Oberon akusid, mis vastavad kõrgele kvaliteedile ja on toodetud keskkonnasääslikult.

Tehnilistest parameetritest tuleks jälgida, et uus aku oleks autole sobiva mahutavusega (mida tähistavad ampertunnid, Ah). Õige mahutavuse saab kõige lihtsamini teada olemasoleva aku pealt. Vajadusel võib aitab õiget võimsust välja selgitada Erimelli spetsialist.

Sõidukile peab olema sobilik ka aku käivitusvool. Näiteks diiselautode puhul tasuks eelistada suuremat käivitusvoolu.

Paratamatult peab aku ka mõõtmete poolest füüsiliselt oma asupaika sobima. Niisiis ka seda ei tohi ära unustada.

Kui pikk on autoaku eluiga

Tavapärase kasutuse juures peab auto aku vastu vahemikus kolm kuni viis aastat. Samas, see sõltub väga auto kasutusest. Kui sõidud on pikad ja akut laetakse korralikult, siis võib kvaliteetne aku vastu pidada ka märksa kauem.

Kui auto aku hakkab oma elutsüklit lõpetama, siis paistab see enamasti välja järgmises:

  • mahtuvus on tunduvalt vähenenud (näiteks tühjeneb aku kiirelt, kui tuled tööle jätta või süüdet sees hoida),
  • mootori käivitus on vaevaline.

Vana autoaku tuleks viia ohtlike jäätmete kogumispunkti  või jäätmejaama.

Tulede poleerimine – poleerimiskomplekt aitab taastada esitulede heleduse

Esitulede puhtus ja töökord on hämaral aastaajal erakordselt olulised.

Esitulede poleerimine

Esitulede seisukord mõjutab nii sõidumugavus kui ka ohutust. Tuhmunud tulede poleerimine aitab pimedal ajal teed paremini näha.

Meil on saadaval korralik esitulede poleerimiseks ja taastamiseks mõeldud komplekt Mannolilt (hind 14 €). See on kasulik toode igale autoomanikule, kellele meeldib hea nähtavus ka pimedal ajal.

Vaata e-poest: Mannol esitulede poleerimiskomplekt

Loe edasi “Tulede poleerimine – poleerimiskomplekt aitab taastada esitulede heleduse”

Maasturi rehvid nüüd saadaval Erimelli e-poes

Maxxix 4×4 rehvid. Foto: Maxxis.co.uk

Maasturi rehvid on nüüd saadaval Erimelli rehvide e-poes aadressil e-rehvid.ee. Saadaval suur valik 4×4 M+S rehve kõigile pinnakatte tüüpidele – A/T (All Terrain), H/T (Highway Terrain) ja muda (Mud Terrain).

Maasturi rehvide tarne on üldiselt kiire. Üle kogu Eesti toome rehvid kohale 2-5 tööpäevaga ning alates 2st rehvist on transport tasuta.

Loe edasi “Maasturi rehvid nüüd saadaval Erimelli e-poes”

Muruniiduki õli – 4T ja 2T õlid aiatööriistadele

Muruniidukile sobilike õlide valik on võrdlemisi suur. Meie kauplustest peaks igaüks leidma enda seadmele sobiva õli margi ja pakendi suuruse.

Muruniiduki õli on saadaval pakendites alates 0.6L ning suurematele muruniitjatele kuni 205L vaadis. Muruniidukiõli saate tellida mugavalt meie e-poest.

Lisaks leiab meilt sobiva õli ka trimmerile, mootorsaele, murutraktorile ja muule aiatehnikale.

Super muruniidukiõli 4-T

4T muruniiduki õlid 0.6L, 1L ja 5L pakendis.
4T muruniiduki õlid 0.6L, 1L ja 5L pakendis.

Universaalne monoviskoosne mootoriõli kõikidele muruniidukitele, rootorkultivaatoritele ja teistele väikemehhanismidele, kus kasutatakse neljataktilisi bensiinimootoreid. 4T mootoriõli tagab suurepärase õlituse, vähendab kulumist ja korrosiooni, pikendades nii mootori eluiga. Muruniiduki õli tuleks kasutata vastavalt seadmetootja soovitusele.

API SG, CCMC G4, SAE 30 spetsifikatsioonile vastav monoviskoosne mineraalne mootoriõli kõikidele muruniidukitele. Sobib ka mootorratastele ja teistele mobiilsetele seadmetele.

Super muruniidukiõli 4-T on saadaval 0.6L, 1L, 5L ja 205L pakendis. Õli on kõige lihtsam tellida meie e-poest.

Erimell Super 2-T

Super 2-T 5L kanistris
Super 2-T 5L kanistris

Super 2-T on kõrge kvaliteediga mootoriõli kõigi kahetaktiliste bensiinimootorite – ühe või kahesilindriliste mootorsaagide, muruniidukite, mopeedide, mootorrataste, autode ja teiste väikemehhanismide, sealhulgas ka eraldi õlitusega bensiinimootorite jaoks.

Karakteristikud: Isesegunev, kõrge õlituse efektiivsus, ökonoomne kasutada. Sobib ka seguna vahekorras 1:50, takistab süüteküünalde elektroodide ummistumist, hoiab põlemiskambri ja väljalaskeavad puhastena, pakub efektiivset mooroti sisemuse korrosioonikaitset. Kasutada vastavalt mootoritootja soovitusele.

Spetsifikatsioon: API TC, JASO FB, ISO-L-EGB

Erimell Super 2-T Plus – mootorsaed, trimmerid ja muu aiatehnika

Erimell Super 2-T Plus
Erimell Super 2-T Plus

2-T Plus on poolsünteetiline kõrge kvaliteediga mootoriõli kõigi kahetaktiliste bensiinimootorite jaoks – mootorsaed, trimmerid ja muu aiatehnika. Sobib kasutamiseks seguõlina kui ka eraldi õlitusega 2-T mootorites. Tagab maksimaalse kulumiskindluse suurtel koormustel, seguneb kergelt ka madalatel temperatuuridel ja vähendab mootori suitsemist. Punane. Kasutada seguna vahekokorras 1:50 (vastavalt mootoritootja soovitustele).

Spetsifikatsioon: API TC, JASO FD,TISI; ISO-L-EGD

Mannol 4-TAKT AGRO SAE 30

Mannol 4-TAKT AGRO õli muruniidukile
Mannol 4-TAKT AGRO õli muruniidukile

Mannol 4-TAKT AGRO on kõrgekvaliteediline monoviskoosne (SAE 30) mineraalõli, mis on mõeldud kaasaegsetele väikestele 4-taktilistele mootoritele, mis on kasutusel aiatehnikas. Saadaval 0.6L, 1L ja 4L pakendis. Rohkem infot leiate tootja kodulehelt.

Spetsifikatsioon: SAE 30 API SG JASO MA/MA2

Kui teil tekkis küsimusi

Kui teil tekkis küsimusi seoses õlidega, siis palun jätke meile siia kommentaar ja püüame neile anda parima võimaliku vastuse.