Vaata: Sooduspakkumised Erimelli e-poes
Vaata: Sooduspakkumised Erimelli e-poes

Uued suverehvid laos ja saadaval soodsa hinnaga (2022)

Suverehvid võib sobivate teeolude korral autole alla panna juba 1. märtsist. Suverehvid muutuvad kohustuslikuks 1. maist.

Meie ladudes on olemas lai valik värske tootmisajaga Minerva, Firemax, Roadmarch ja Fronway suverehve. Kui vajad kiiresti soodsaid suverehve, siis neid tootjaid julgeme kindlasti soovitada. Üle 200(!) erinevat suverehvi kohe laos.

Vaata kõiki suverehve.

Tootevalikust saab hea ülevaate meie rehvide e-poes aadressil e-rehvid.ee. Laokauba tavapärased tarneajad on 1-3 tööpäeva üle kogu Eesti.

Minerva suverehvid 2022 hooajaks on saadaval. Foto: Unsplash

Meie e-poes on väljas ka lai valik tuntud brändide rehve (nt Continental, Bridgestone, Nokian jne), mida pakume koostöös usaldusväärsete partneritega. Nende kohale toomise ajad on õigepisut pikemad (eriti hooaja tipus). Tarneajad on vastavalt iga toote juures ka ära märgitud. Kokku on e-poes üle 3000 suverehvi.

Loe edasi “Uued suverehvid laos ja saadaval soodsa hinnaga (2022)”

Alkülaatbeniin soodsa hinnaga – 2-T ja 4-T segubensiin

Alkülaatbensiin Pro Fuel 2-taktiline 5L

PRO FUEL 2 on valmis bensiinsegu (ehk segubensiin), kuhu on segatud biolagunevat täissünteetilist 2T-õli vahekorras 50:1.

PRO FUEL 2 säilib oluliselt kauem kui traditsiooniline bensiin. See säilitab oma omadused kuni 5 aastat. Masinat on lihtne käivitada ka pärast pikemat seisuaega.

Toode ei sisalda etanooli, benseeni ega aromaatseid süsivesinikke.

Kasutatakse mootorsaagides, oksasaagides, trimmerites, mootorkelkudes ja muudes 2-taktilistes väikemootorites. 2T-alkülaatbensiini kasutamisel püsivad mootorid puhtad, töötemperatuur langeb ning väheneb kinnikiilumisoht ja kütusekulu.

TELLI SIIT!

Alkülaatbensiin Pro Fuel 4-taktiline 5L

PRO FUEL 4 on alkülaatbensiin.

Bensiin säilitab oma omadused kuni 5 aastat. Seda võib talvel hoida masinate kütusepaakides. Kütusepaaki ei ole vaja tühjendada, nagu on see tavaliste kütuste puhul.

Pro Fuel 4 ei sisalda etanooli, benseeni ega aromaatseid süsivesinikke.

Kasutatakse muruniidukites ja muudes 4-taktilistes väikemootorites. 4T-alkülaatbensiini kasutamisel püsivad mootorid puhtad, töötemperatuur langeb ning väheneb kinnikiilumisoht ja kütusekulu.

TELLI SIIT!

 

TASUTA määrdeprits kauba peale!

Sooduspakkumine kehtib kuni 28. veebruarini 2022.

Ostes korraga 48 tükki kvaliteetseid LUKOIL, MABANOL, UNIL või MANNOL 400g määrdeid – anname TASUTA määrdepritsi kauba peale!

Soodushinnad kehtivad LUKOIL, MABANOL, UNIL ja MANNOL 400g määretele.
Kohaletoimetamine tasuta üle kogu Eesti.
Sooduspakkumine kehtib kuni 28.veebruarini 2022.

📌 Kampaaniatooted leiad siit.
📌 Vaata kampaania flaierit.

Loe edasi “TASUTA määrdeprits kauba peale!”

Roolivõimu õli soodsalt e-poest

Roolivõimendi jaoks sobiva õli leiate mugavalt meie e-poest vastavast kategooriast. Saadaval on pakendid alates 0.5L kuni 208L vaat.

Roolivõimendi leke

Mannol 9923 roolivõimendi lekkepeataja. Tagab ladusa ja vaikse töökindluse roolisüsteemis, vähendab kulumist ja hõõrdumist. Pikendab tihendite eluiga ja hoiab tihendid elastsetena. Vähendab vibratsiooni roolisüsteemis. Sobib kõikide erinevate roolivõimendisüsteemi vedelikega.

Uued talverehvid laos ja hinnad soodsad

Meie ladudes on olemas lai valik värske tootmisajaga Minerva, Firemax, ja Fronway talverehve. Olemas nii naastrehvid kui ka lamellrehvid. See tähendab üle 400(!) erineva talverehvi kohe laos.

Tootevalikust saab hea ülevaate meie rehvide e-poes aadressil e-rehvid.ee. Laokauba tavapärased tarneajad on 1-3 tööpäeva üle kogu Eesti.

Meie e-poes on väljas ka lai valik tuntud brände (nt Continental, Bridgestone, Nokian jne), mida pakume koostöös usaldusväärsete partneritega. Nende kohale toomise ajad on õigepisut pikemad (eriti hooaja tipus). Tarneajad on vastavalt iga toote juures ka ära märgitud. Kokku on e-poes üle 6500 rehvi 166 brändilt.

Loe edasi “Uued talverehvid laos ja hinnad soodsad”

Jaanipakkumine! Iga vaadiga kaasa kingitus!

Jaanipakkumine!

Tellides vaadiga õlid ära enne jaanipäeva, meie pakume:

  • parim võimalik hind
  • iga vaadiga kaasa kingitus

HLP 46 hüdroõli hinnad alates 1.22 €/L + km
HVLP 46 hüdroõli hinnad alates 1.31 €/L + km

Mannoli hinnad leiate siit ja ülejäänud siit!

Pakkumine kehtib kuni jaanipäevani!

Ilusaid pühi!

Erimell AS

Maasturi rehvid nüüd saadaval Erimelli e-poes

Maxxix 4×4 rehvid. Foto: Maxxis.co.uk

Maasturi rehvid on nüüd saadaval Erimelli rehvide e-poes aadressil e-rehvid.ee. Saadaval suur valik 4×4 M+S rehve kõigile pinnakatte tüüpidele – A/T (All Terrain), H/T (Highway Terrain) ja muda (Mud Terrain).

Maasturi rehvide tarne on üldiselt kiire. Üle kogu Eesti toome rehvid kohale 2-5 tööpäevaga ning alates 4st rehvist on transport tasuta. Samuti on olemas võimalus kaubale ise järgi tulla meie esindusse endale sobival ajal.

Loe edasi “Maasturi rehvid nüüd saadaval Erimelli e-poes”

Klaasipesuvedelik – suvine ja talvine (kuni -38 °C) soodsalt

Klaasipesuvedelikke on olemas kaht tüüpi – suvine ja talvine. Suvine on vee ja spetsiaalsete pesuvahendite segu. Talvisele on lisaks segatud külmumistemperatuuri langetavat alkoholi (etanooli), et vedelik külma ilmaga ei jäätuks.

Auto klaasipesuvedelik, talvine.
Talvine klaasipesuvedelik – 21 °C, Eestis talviseks kasutamiseks suurepärane valik.

Loe edasi “Klaasipesuvedelik – suvine ja talvine (kuni -38 °C) soodsalt”

AdBlue müük – kütuselisand SCR tehnoloogiaga sõidukitele

AdBlue 10L kanister
Erimell AdBlue 10L kanister

AdBlue kütuselisand on meie esindustes saadaval erineva suurusega pakendites alates 10L kuni 1000L konteiner, et igaüks leiaks endale sobiva. Kogu valikuga saate tutvuda meie e-poes.

Loe edasi “AdBlue müük – kütuselisand SCR tehnoloogiaga sõidukitele”