Divinol konserveerimise vahend 5L

57.34 (km-ga)

Korrosioonivastane aine, mis sobib igasuguste seadmete konserveerimiseks. Sobib välispidiseks kasutamiseks kõikvõimalike masinate kui ka masinaelementide, varuosade, tööriistade ja muude kvaliteetsete materjalide konserveerimine. Toode sobib ka elementide raamimiseks, et vältida kontaktkorrosiooni. Kaitsekile on särav ja muutub kõvaks ja puutekuivaks, olemata rabe. Lisaks kasutatakse Divinol konserveerimisvahendit sageli ka lumesahkade kaitseks talviste tööde ajal ja pärast seda.

Toodet saab peale kanda kastes, pihustades või käsitsi pintsli abil. Kasutatav kogus ruutmeetri kohta ca. 30-50 grammi. Optimaalne temperatuurivahemik, mille juures toodet saab töödelda on vahemikus 5 °C kuni 30 °C. Kaitsekile tuleks peale kanda mitu korda. Töödeldud pindu saab puhastada Divinol tööriistade puhastusvahendiga Forte.

TÄHTIS: Enne kasutamist tuleb toodet soojendada u. 20 °C ja korralikult segada.
Hulgipakendi suurus: 4 tk
Tartu: 1, Pärnu: 4, Saue: 1, Rakvere: 2
Alates 60€ tellimustel tasuta transport üle kogu Eesti.

8 laos

Soovite rohkem infot toote kohta või teha suuremat tellimust? Palun helistage meile julgelt +372 7400455 (E-R 8-17) või kirjutage erimell@erimell.ee. Aitame hea meelega jõuda parima lahenduseni.

Ärikliendi soodustused kliendilepingu sõlminud äriklientidele ning võimalus kasutada meie e-tellimiskeskust.
Tootekood: DIVKONSV-5 Kategooria: Silt: