Inimesed

Vastutuse oma klientide ees oleme endale v├Átnud oma t├Â├Âtajate kaudu. Seet├Áttu v├Ą├Ąrtustame korrektsust ja kohusetundlikkust, vastastikust lugupidamist suhtlemises k├Áikide meie partneritega. Hindame t├Â├Âtajaid, kes tahavad anda endast parima.

Tartu esindus

Evelin Golberg, b├╝roojuht
740 0332
518 7586
evelin@erimell.ee

Marko Keerberg, m├╝├╝gijuht
740 0455
518 7584
marko@erimell.ee

Helen Tammiksaar, m├╝├╝giassistent
740 0455
502 5289
helen@erimell.ee

Jaak L├Áhmus, m├╝├╝giesindaja
740 0455
501 9906
jaak@erimell.ee

Priit Margus, m├╝├╝giesindaja
740 0455
507 4346
priit@erimell.ee

Karina Tigalane, kaupluse klienditeenindaja
7400 454
522 3525
karina@erimell.ee

Viktor Šteinmiller, kaupluse klienditeenindaja
7400 454
522 3525
viktor@erimell.ee

Sirje Kallas, pearaamatupidaja
740 0005
5693 0064
sirje.kallas@erimell.ee

Saue esindus

Karmen Kruusm├Ągi
670 9400
504 7419
saue@erimell.ee

Uno Kiviste, m├╝├╝giesindaja
670 9400
522 7659
uno@erimell.ee

Arne Sild, m├╝├╝giesindaja
670 9400
522 7658
arne@erimell.ee

Ants V├Â├Ârmann, kaupluse klienditeenindaja
670 9400
501 7349
ants@erimell.ee

Rakvere esindus

Mallor Vildak, m├╝├╝gijuht
322 3309
5342 8297
mallor@erimell.ee

Piret-K├╝lli Veitmann, m├╝├╝giassistent
322 3309
503 1236
rakvere@erimell.ee

Margus Leben, müügiesindaja
322 3309
5340 2396
margus@erimell.ee

Peeter Pooland, kaupluse klienditeenindaja
322 3309
5344 5667
peeter.pooland@erimell.ee

P├Ąrnu esindus

Elar Oidersalu, m├╝├╝gijuht
442 9710
5341 1999
elar@erimell.ee

Merlin Vint, m├╝├╝giassistent
442 9710
503 1518
parnu@erimell.ee

Ardi Lusik, m├╝├╝giesindaja
442 9710
505 1876
ardi@erimell.ee

Janek Vridolin, kaupluse klienditeenindaja
4429 641
503 1518
parnuladu@erimell.ee