Inimesed

Vastutuse oma klientide ees oleme endale võtnud oma töötajate kaudu. Seetõttu väärtustame korrektsust ja kohusetundlikkust, vastastikust lugupidamist suhtlemises kõikide meie partneritega. Hindame töötajaid, kes tahavad anda endast parima.

Tartu esindus

Evelin Golberg, kontorijuhataja
7400 332 (lauatelefon)
51 87 586 (mobiil)
evelin@erimell.ee

Sirje Kallas, pearaamatupidaja
7400 005 (lauatelefon)
51 87 586 (mobiil)
sirje.kallas@erimell.ee

Marko Keerberg, müügijuht
Telefon 7400 455
Fax 7400 454
GSM 51 87 584
E-mail marko@erimell.ee

Helen Tammiksaar, kliendihaldur
Telefon 7400 455
GSM 50 25 289
E-mail helen@erimell.ee

Karina Tigalane, kaupluse klienditeenindaja
Telefon 7400 454
E-mail karina@erimell.ee

Jaak Lõhmus, müügiesindaja
Telefon 7400 455
GSM 50 19 906
E-mail jaak@erimell.ee

Taavi Liivak, müügiesindaja
Telefon 7400 455
GSM 50 74 346
E-mail taavi@erimell.ee

Saue esindus

Uno Kiviste, müügiesindaja
670 9400
52 27 659
uno@erimell.ee

Ingmar Kongi, müügiesindaja
670 9400
5227 658
ingmar.kongi@erimell.ee

Karmen Kruusmägi, müügiassistent
670 9400
5047 419
saue@erimell.ee

Ants Vöörmann, klienditeenindaja
670 9400
5017 349
ants@erimell.ee

Rakvere esindus

Peeter Pooland, juhataja
3223 309 (telefon)
3224 792 (faks)
53 445 667 (mobiil)
peeter.pooland@erimell.ee

Janek Levin, müügijuht
3223 309 (telefon)
3224 792 (faks)
53428 297 (mobiil)
janek@erimell.ee

Ange Ilves, müügiassistent
3223 309 (telefon)
3224 792 (faks)
5031 236 (mobiil)
rakvere@erimell.ee

müügiesindaja
3223 309 (telefon)
53 402 396 (mobiil)

Pärnu esindus

Siim Lilienthal, müügijuht
4429 710 (telefon)
53 411 999 (mobiil)
siim@erimell.ee

Merlin Vint, müügiassistent
4429 710 (telefon)
50 31 518 (mobiil)
parnu@erimell.ee

Ardi Lusik, müügiesindaja
4429 710 (telefon)
5051 876 (mobiil)
ardi@erimell.ee

Janek Vridolin, laohoidja-klienditeenindaja
4429 641 (telefon)
parnuladu@erimell.ee