Inimesed

Vastutuse oma klientide ees oleme endale võtnud oma töötajate kaudu. Seetõttu väärtustame korrektsust ja kohusetundlikkust, vastastikust lugupidamist suhtlemises kõikide meie partneritega. Hindame töötajaid, kes tahavad anda endast parima.

Tartu esindus

Evelin Golberg, büroojuht
740 0332
518 7586
evelin@erimell.ee

Marko Keerberg, müügijuht
740 0455
518 7584
marko@erimell.ee

Helen Tammiksaar, müügiassistent
740 0455
502 5289
helen@erimell.ee

Jaak Lõhmus, müügiesindaja
740 0455
501 9906
jaak@erimell.ee

Taavi Liivak, müügiesindaja
740 0455
507 4346
taavi@erimell.ee

Karina Tigalane, kaupluse klienditeenindaja
7400 454
522 3525
karina@erimell.ee

Viktor Šteinmiller, kaupluse klienditeenindaja
7400 454
522 3525
viktor@erimell.ee

Sirje Kallas, pearaamatupidaja
740 0005
5693 0064
sirje.kallas@erimell.ee

Saue esindus

Karmen Kruusmägi, müügijuht
670 9400
504 7419
saue@erimell.ee

Uno Kiviste, müügiesindaja
670 9400
522 7659
uno@erimell.ee

Ingmar Kongi, müügiesindaja
670 9400
522 7658
ingmar.kongi@erimell.ee

Ants Vöörmann, kaupluse klienditeenindaja
670 9400
501 7349
ants@erimell.ee

Rakvere esindus

Janek Levin, müügijuht
322 3309
5342 8297
janek@erimell.ee

Piret-Külli Veitmann, müügiassistent
322 3309
503 1236
rakvere@erimell.ee

Andrus Kivilaid, müügiesindaja
322 3309
5340 2396
andrus@erimell.ee

Peeter Pooland, kaupluse klienditeenindaja
322 3309
5344 5667
peeter.pooland@erimell.ee

Pärnu esindus

Siim Lilienthal, müügijuht
442 9710
5341 1999
siim@erimell.ee

Merlin Vint, müügiassistent
442 9710
503 1518
parnu@erimell.ee

Ardi Lusik, müügiesindaja
442 9710
505 1876
ardi@erimell.ee

Janek Vridolin, kaupluse klienditeenindaja
4429 641
503 1518
parnuladu@erimell.ee