Vaata: Sooduspakkumised Erimelli e-poes
Vaata: Sooduspakkumised Erimelli e-poes

Uued Divinol tooted nüüd saadaval!

Müügile on jõudnud uued Divinol tooted!

DIVINOLi kaubamärgi all pakub Saksa ettevõte Zeller+Gmelin laia valikut kvaliteetseid määrdeaineid ja eritooteid autotööstusele, põllumajandusele ja metsandusele, ehitustööstusele ja kõikidele autojuhtidele.

Zeller+Gmelin GmbH & Co. KG on asutatud juba aastal 1856 Eislingenis Saksamaal. Rohkem kui 150 aastat on Zeller+Gmelin välja töötanud kvaliteetseid tööstuslikke määrdeaineid erinevateks rakendusteks. Juhtivad autotootjad, terasetehased ja teised ettevõtted on leidnud vajaliku nende enam kui 700 toote hulgas.

Divinol HVLP 46 200L – 1,67 eurot/liiter + km

Divinol HVLP 46 on mineraalõli baasil kõrgsurve hüdraulikaõli optimaalsete kulumis-, korrosiooni- ja oksüdatsioonikaitseomadustega. Sobib kasutamiseks tööstuslikes hüdrosüsteemides. Erinevates ehitus-, maantee-, kaevandus-, metsandus- ja mujal eritehnikas. Samuti sobib kasutamiseks statsionaarsetes seadmedes nagu pressmasinad, elevaatorid, vormimismasinad, robotid, tööstusmasinad, vormimismasinad jne, mis töötavad nii välis- kui ka siseruumides.

AFNOR NF-E 48603, ASLE 70-1, 70-2, 70-3; David Brown S1.53.101, VDMA 24318, U. S. Steel 126/127, CETOP RP91H, Vickers I-286-S3,
Denison Hydraulics HF-2, Vickers M-2950-S

Divinol BIO hüdroõli HE HVLP 46 200L – 5,36 eurot/liiter + km

Divinol HE 46 on sünteetiline ja bioloogiliselt lagunev hüdroõli, mida kasutatakse seadmetes, mis töötavad erinevates kliimatingimustes ja kui on lekkeoht ning õli võib kokku puutuda maapinna või põhjaveega. Seda kasutatakse peamiselt põllumajanduses ja metsanduses, ehituses või veemajanduses töötavates masinates, samuti prügilates või suusaradadel kasutatavatel sõidukitel.

DIN ISO 15380 (HEES), DIN 51524-3 (HVLP), VDMA 24568

Divinol piduripuhastuse aerosool 500ml

Suurepärase mustuse eemaldaja ja lahustaja. Eemaldab õli, määrde ja mustuse kiirelt kõikidelt metalldetailidelt. Kuivab kiirelt jälgi jätmata. Vähendab korrosiooni.

Divinol konserveerimise aerosool 500ml

Korrosioonivastane aine, mis sobib igasuguste seadmete konserveerimiseks. Divinol Profi Lube KWS sobib välispidiseks kasutamiseks kõikvõimalike masinate kui ka masinaelementide, varuosade, tööriistade ja muude kvaliteetsete materjalide konserveerimine.

Divinol konserveerimise vahend 5L

Korrosioonivastane aine, mis sobib igasuguste seadmete konserveerimiseks. Sobib välispidiseks kasutamiseks kõikvõimalike masinate kui ka masinaelementide, varuosade, tööriistade ja muude kvaliteetsete materjalide konserveerimine.

Divinol tööriistade puhastusvahend Forte 500ml

Tööriistade puhastusvahend Forte on aluseline, fosfaadivaba vesilahus. Keskkonnasõbralik, biolagunev (kooskõlas OECD testiga) vahend, mis puhastab kiiresti ja usaldusväärselt väga õlised, rasvased ja vaigused plekid.

Divinol absorbent ÖL-EX 82 9,8kg/40L

Divinol Öl-Ex 82 absorbent on uus mitmeotstarbeline õli ja keemilisi aineid imav materjal, mida saab kasutada tööstuses ja kaubanduses, teedel ja muudel liiklusaladel ning veekogudel.

Divinol määre Garant 2000 EP Plus 400g

Multifunktsionaalne kõrgsurve liitiummääre. Pikaealine. Hea veekindluse ja kleepuvusega. Sobib erinevatele määrdesüsteemidele.
Värvus: pruunikas
Töötemperatuurid: -30◦C kuni +130◦C
Spetsifikatsioon: NLGI 2, KP 2 K-30, DIN 51 825, DTFR 33B120; MB-Approval 267.0

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga