Tulede poleerimine – poleerimiskomplekt aitab taastada esitulede heleduse

Esitulede puhtus ja töökord on hämaral aastaajal erakordselt olulised.

Esitulede poleerimine

Esitulede seisukord mõjutab nii sõidumugavus kui ka ohutust. Tuhmunud tulede poleerimine aitab pimedal ajal teed paremini näha.

Meil on saadaval korralik esitulede poleerimiseks ja taastamiseks mõeldud komplekt Mannolilt (hind 14 €). See on kasulik toode igale autoomanikule, kellele meeldib hea nähtavus ka pimedal ajal.

Vaata e-poest: Mannol esitulede poleerimiskomplekt

Esitulede poleerimiskomplekt
Mannol esitulede poleerimiskomplekt

Tulede poleerimine võtab aega umbes 30 minutit ning igaüks saab sellega vastava poleerimiskomplekti abil hakkama. Sobib kasutamiseks paadiaknal, kiivrivisiiril, mootorratta esiklaasil jne.

Aitab eemaldada esituledelt: kivitäkked ning kahjustused, mis on tekitatud UV-kiirguse-, soola-, putukate ja ilmastikutingimuste poolt. Poleerimine võtab aega umbes 30 minutit. Aitab taastada esitulede heleduse ja nähtavuse.

Komplekt sisaldab:

  • 1 kinnitusketas koos kinnitusmutriga,
  • 2 liivapaberit 2000,
  • 2 liivapaberit 1200,
  • 2 liivapaberit 800,
  • 1 maalriteip 3000x20mm
  • 2 poleerpastat 40g
  • 1 oranž poleerimisotsik
  • 1 valge viimistlusotsik
  • 2 UV-nanokaitset 3ml

Kuidas kasutada

Alustuseks tuleks puhastada esitule pind veega ning külgnevate pindade kaitsmiseks kasutada maalriteipi, mis on komplektis olemas.

Seejärel niisutage pind ja alustage liivapaberist lihvimiskettaga lihvimist. Alustage lihvimisketastest järjekorras 800 > 1200 > 2000 ja lihvige iga kettaga paar minutit.

Järgmiseks kandke poleerpasta (sinine kott step 2) poleeritavale pinnale ja poleerige pinda oranži poleerimisotsikuga kuni pealispind on särav ja läbipaistev. Puhastage ja kuivatage pind põhjalikult. Kandke viimistlusotsa (valge) abil UV-nanokaitse (must kott step 3) 1 minuti jooksul pinnale ja jätke u 2 tunniks päikese kätte kuivama.

Toote tutvustuse inglise keeles leiad siit. Tellida saab meie e-poest või kauplustest Tartus, Pärnus, Rakveres ja Sauel.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.