Tööpakkumised

Erimell AS on 1995 aastal Eesti kapitalil loodud edukas ettevõte, mis tegeleb õlide ja määrdeainete, sõidu- ja veoautorehvide maaletoomise ning hulgimüügiga.
Ettevõtte müügiesindused asuvad neljas Eestimaa piirkonnas. Tänu pikaajalisele kogemusele oleme hinnatud koostööpartnerid paljudele firmadele. Ettevõttes töötab üle 30 tubli inimese.

Pakume tööd ambitsioonikale MÜÜGIJUHILE

Töökohaga meie Rakvere müügikeskuses Narva tn 40.

Tööülesanded

  • Piirkonna müügitegevuse juhtimine ja arendamine
  • Aktiivne suhtlemine hulgiklientidega, olla kursis nende soovide ja vajadustega
  • Klientide nõustamine, päringutele vastamine ja lahenduste pakkumine.
  • Hinnapakkumiste koostamine ja tagasiside
  • Koostöös müügimeeskonnaga ürituste ja kampaaniate läbiviimine
  • Muud tegevused, mis aitavad kaasa seatud eesmärkide saavutamisele

Nõudmised kandidaadile

  • Varasem töökogemus B2B müügi valdkonnas
  • Hea eesti ja vene keele oskus
  • Vähemalt B-kategooria juhiluba
  • Meeskonnatöö oskused ja valmidus

Omalt poolt pakume

  • Huvitavat ja väljakutseterohket tööd kaasaegses ettevõttes
  • Võimalust kaasa lüüa ettevõtte arengut puudutavates protsessides
  • Kaasaegset töökeskkonda, enesetäiendamisvõimalusi
  • Toetavat meeskonda, motiveerivat töötasu

Tööle asumise aeg kohe, kokkuleppel. Töö on täiskohaga ja tööaeg on 8.00 – 17.00.

Kandideerimine ja lisainfo

  • Kandideerida saab CV-Online lehel
  • Lisainfo telefonil 5019836 (Tiit Laursoo, juhatuse liige) või e-mailil info@erimell.ee
  • Tähtaeg 30.09.2020