LUKOIL GREASE L3 400gr

3.80 (km-ga)

Hind sisaldab käibemaksu!
Kastis 30tk

(endine OMV GREASE L3)

LUKOIL GREASE L3 on väga kõrge kvaliteediga universaalne liitium-seep määre, omadustega, mis võimaldavad väga mitmekesiseid kasutamisvõimalusi. See lihtsustab säilitamist ja vähendab vale määrdeaine kasutamise riski.

Omadused: lai kasutamistemperatuuride ulatus, esmaklassiline vananemisstabiilsus, korrosioonikaitse lisandid, pehme struktuur, mis on vajalik määrdepumba kergeks tööks, hea vastupidavus veele

LUKOIL GREASE L3 on igaks määrimise otstarbeks, välja arvatud juhtudel, mil on ette nähtud spetsiaalsed määrded. Määritavate veere- ja liuglaagrite määrimiseks temperatuurivahemikus -30°C kuni + 120°C, tipptemperatuuril maks. 150°C , st. kõik masinate ja autode määrdepunktid , millele ei ole ette nähtud EP määrete kasutamine. Kõikideks rakendusteks, kus on ettenähtud liitium-seep määrded läbitungivuse klassiga 3.

NLGI 3, DIN 51 825 – K3K-30

Alates 60€ tellimustel tasuta transport üle kogu Eesti.

Laost otsas

Soovite rohkem infot toote kohta või teha suuremat tellimust? Palun helistage meile julgelt +372 7400455 (E-R 8-17) või kirjutage erimell@erimell.ee. Aitame hea meelega jõuda parima lahenduseni.

Ärikliendi soodustused kliendilepingu sõlminud äriklientidele ning võimalus kasutada meie e-tellimiskeskust.
Tootekood: 589730-400 Kategooria: Sildid: , ,