Minerva suverehvid 2020 on saadaval

Suverehvid võib sobivate teeolude korral autole alla panna juba 1. märtsist. Suverehvid muutuvad kohustuslikuks 1. maist.

Meie ladudes on olemas lai valik värske tootmisajaga Minerva, Firemax ja Hilo suverehve. See tähendab pea 200(!) erinevat suverehvi kohe laos. Tootevalikust saab hea ülevaate meie rehvide e-poes aadressil e-rehvid.ee. Laokauba tavapärased tarneajad on 1-3 tööpäeva üle kogu Eesti.

Minerva suverehvid 2020 hooajaks on saadaval.
Minerva suverehvid 2020 hooajaks on saadaval. Foto: Unsplash

E-poes on väljas ka partnerlaos olevad rehvid, mille kohale toomise ajad on pisut pikemad (eriti hooaja tipus). Tarneajad on vastavalt iga toote juures ka ära märgitud. Kokku on e-poes üle 7000 rehvi 166 brändilt.

Mis firmaga on Minerva näol tegemist

Minerva on üks populaarsematest kvaliteetsete soodsa hinnaklassi rehvifirmadest. Enim ostetud suverehvide TOP10s on meil varasematel aastatel olnud kohati 7 Minervat.

Minerva loodi 1900 aastal Antwerpenis, Belgias. Algusaastatel tegeles ettevõte jalgrataste, mootorrataste ning luksusautode tootmisega.  1995. aastal alustati rehvide tootmisega, mida toodeti koostöös Saksamaa grupp Continental’iga. 2011. aastal tehti koostööd Nokianiga.

Minerva rehvid vastavad kõikidele Euroopas turustatavatele rehvidele esitatud nõuetele. Rehvid valmistatakse kaasaegsetes tehastes Hiinas ning iga rehv läbib põhjaliku kvaliteedikontrolli.

3 kõige populaarsemat mudelit selleks suveks

Minerva kõige populaarsemad mudelid on varasemalt olnud Minerva 209, F209 ning F205. 2019. hooajal oli iga neljas tellitud suverehv Minerva Radial F205, mis on vaieldamatult kõige populaarsem mudel juba mitmendat aastat järjest. Ühtlasi on need olnud kõige populaarsemad suverehvid üldse. Saadaval paljudes erinevates mõõtudes ning neile on iseloomulik kõrge kvaliteet, soodne hind ning head sõiduomadused.

Täpsema suverehvide valikuga saab tutvuda e-poes – e-rehvid.ee

Ei tea mida valida?

Kui rehve oleks vaja ja päris täpselt ei tea, mida võiks võtta, siis palun helistage meile julgelt +372 7400455 (E-R 8-17) või kirjutage erimell@erimell.ee. Vastame kiirelt ja aitame hea meelega jõuda kõige sobivama rehvini.

Head tellimist ja turvalist sõitu!

2 mõtet “Minerva suverehvid 2020 on saadaval” kohta

    1. Tere! 205/55 R16 mõõdus suverehvide valiku koos hindadega leiate siit. Minerva F209 rehvid on hetkel saadaval hinnaga €41.04 €/tk. Seega ringi hinnaks tuleks 164.16 €.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.